ניקוי עם שואב אבק קירבי

ניקוי עם שואב אבק קירבי.

 

שואב האבק הומצא כדי:1 להקל על עבודת הניקיון. 2 לנקות שטיחים,מזרונים,ספות בצורה יותר יעילה.

           עם זאת, בזמן הניקיון עם שואב אבק רגיל נוצר אפקט מזיק ואף מסוכן לאנשים שסובלים ממחלות אלרגיות. הסיבה לכך היא, שבמהלך הניקיון, ואחריו במשך 3-4 שעות באוויר נימצא אבק, שנפלט מן השטיח, מזרן או חפצים רכים אחרים שעברו ניקוי אבק

          כאשר אנחנו מנקים את חדר השינה, האוויר מלא באבק הבית, אשר מכיל, בין היתר מוצרי פסולת  של קרדית אבק הבית . חומרי הפסולת של אותו פרזיט (קרדית) — הוא אלרגן חזק ותכליתי עבור רוב המחלות עור ואלרגיות. קרדית אבק הוא הפרובוקטור של התקפות אצל אנשים הסובלים מאלרגיות כרונית ,אקזמות,  סינוסיטיס, הפרעות  בנשימה, (אסטמה) וכו… 

  

         בחיים, מתברר כי לאחר שאיבת אבק של הרהיטים והתכולה של חדר השינה (שטיח, מזרן, צעצועים ממולאים) החולים במחלות אלרגיות נמצאים במהלך4 שעות תחת מתקפה אינטנסיבית  של אלרגנים . אחרי קשר כזה עם אלרגן אצל המטופל, בהכרח מתרחשת החמרה של מחלות כרוניות:  *דרמטיטיס בצורה של גירוד  *אסטמה — התקפה בצורה של חנק. כדי למנוע את ההחמרות במחלות או אלרגיות ולנקות בצורה יעילה את חדר השינה יש פתרון מושלם וזה  שואב האבק האמריקאי — קירבי (kirby). בזמן הניקיון של הדירה (או פריטים מיוחדים  שטיחים ,מזרונים, צעצועים, רהיטים מרופדים וכו…  מלכלוך מצטבר ואבק עם שואב אבק קירבי, האבק אינו מתפזר באוויר.   זה אומר שהניקוי אינו גורם להחמרה של המחלה.  

 שואב אבק קירבי הוא מאוד יעיל ואמין בביצועים והיכולות שלו, אבל הוא יקר מאוד ולכן לא כולם יכולים להרשות לעצמם. עם זאת, יש בו צורך, בעיקר לחולים עם מחלות ואלרגיות. כיוון, שבזמן  הניקוי הוא אינו גורם להחמרה של המחלה.

 החברה «Marat Drujinin & K» מציעה לחולים עם מחלות אלרגיות אפשרות מעשית עבור אנשים אלה שאין להם את היכולת הפיננסית לתחזק קירבי בבית.  לפי דרישתכם נגיע אליכם הביתה בכל עת שתבחרו עם שואבי אבק קירבי ונעביר ניקיון מיקצועי .

 אנחנו   «Marat Drujinin & K«  מבצעים ניקיון מקצועי ואיכותי.

          תעריפים ושירותים שלנו בכל עת בטלפון

 0523-604253 אדם

Реклама

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход / Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход / Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход / Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход / Изменить )

Connecting to %s